Description
About Her
Sex doll with vibrator porn places pressure on the clit and ignites orgasms. The sex doll hentai thiendia porn has different variants like silicone, tpe and latex. Purchasing wig for sex doll helps change the outlook of the jual sex doll. The 37 inch sex doll doesn’t give you anything to worry about because you are in charge of all the sex actions.
Wearing sex doll condom is only needed if you share sex doll with other people. The yl Ncup sex doll porn showcases how easy it is to get sexually satisfied if you have the right directions. We have the free sex simulator available on our sex doll website and you can try it out online.
A real moving sex doll can be placed in different angles for sex. You can’t fall off the jinsan wm 165cm sex doll because it is not slippery. Getting attached to the real moving sex doll is easy and can keep you from having human sexual partners along the line.
Dimensions
| Height | 171cm |
| Weight | 33.6kg |
| Breasts | 84cm |
| Under Bust | 60cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 83cm |
| Shoulder | 37cm |
| Thigh | 50cm |
| Foot | 21.5cm |
| Vagina | 19cm |
| Anus | 17cm |
Doll Gallery
































































































Reviews
There are no reviews yet.