Description
About Her
This beauty is the real deal if you’re a real sex doll addict looking for the perfect sex doll BBW to match your high level of sexual urges. Rita is a beautiful Amazon Asian sex doll and is one of the best sex doll brand.
If you’re wondering what is a sex doll pussy like – you should get this tranny latex sex doll. One of her many benefits is how good the realistic and lifelike pussy hole is. Like all stoned mode sex dolls, she has great body, skin, tits and ass manufactured with the best quality materials. All her body parts including her sex-e-doll ass is extremely soft when touched and feels very lifelike like a good naked sex doll.
If you get lonely easily and need a loyal companion by your side, then this customized sex doll is the one for you. You can even watch female ainime sex doll videos with her.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 157cm |
| Bust | 60cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 84cm |
| Arm Length | 47cm |
| Foot | 21cm |
| Net Weight | 32kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery








































































Reviews
There are no reviews yet.