Description
About Her
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 165cm plus |
| Breast Line | 86cm |
| Waist Line | 67cm |
| Hip Line | 94cm |
| Arm Length | 65cm |
| Shoulder Width | 36cm |
| Calf Line | 29cm |
| Thigh Line | 45.5cm |
| Leg Length | 86cm |
| Feet Size | 23cm |
| Net Weight | 36kg |
| Oral Depth | 12cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery










Reviews
There are no reviews yet.