Description
About Her
There’s just something about Ama’s pigtails that does something to us. Why not try a robotic sex doll and give up on fucking a solid doll? This doe-eyed sex doll really gives the other dolls a run for their money.
Blushing cheeks and pouting red lips, you can just imagine fucking this love doll and how her beautiful face would look after an orgasm. Her clothing is very easy to take off, and when you do, you will find this real sex doll’s huge tits to play with and squeeze. You can get some ideas from the videos of men fucking solid dolls or dolls like her. She is usually there alongside a solid doll for women or a male love doll made of silicone, who then goes on to give her a nice, thorough pounding.
She is an AI sex doll and much more intelligent than many of her other doll counterparts; she can moan during sex and encourage your performance. What a top sex doll. She also has built-in heating, which is another thing that makes her much better than a flashlight doll.
She doesn’t need any of the male sex dolls anymore. Why should she when she has you?
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 165cm |
| Bust | 91cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 89cm |
| Shoulder | 34cm |
| Arm | 50cm |
| Leg | 88cm |
| Foot | 19cm |
| Net Weight | 35kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 17cm |
Doll Gallery





















Reviews
There are no reviews yet.