Description
About Her
Find out the lure of the 162cm Fat Ass Chubby Huge Boob Anime Sex Doll, the perfect combination of fantasy and reality for anyone who is into sex dolls. The doll is made for those who like bigger bodies and also want the realism aspect to be included in their sex doll experience. The huge tits sex doll scenario means that you can indulge in huge boob sex doll anime activities. The sex doll and ona features mean that you can have a sexual experience that is entirely inspired by the Kash doll BMF scene. The Cecilia sex doll makes sure that there is realism and authenticity with its 162cm fat ass chubby sex doll dimensions. Not many 168cm sex doll manufacturers get this right. You can buy some very excellent storage options to make sure that she loses none of that quality as time passes by you both.
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Body Size | 165cm |
| Net Weight | 33kg |
| Full Bust | 81cm |
| Under Bust | 62cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 84cm |
| Foot Length | 21cm |
| Shoulder | 42cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anus Depth | 15cm |
| Oral Depth(Soft Head) | 12cm |
Doll Gallery














































































Reviews
There are no reviews yet.