Description
About Her
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 161cm |
| Breast Line | 93cm |
| Waist Line | 66cm |
| Hip Line | 101cm |
| Arm Length | 57cm |
| Shoulder Width | 36cm |
| Calf Line | 34cm |
| Thigh Line | 58cm |
| Leg Length | 89cm |
| Feet Size | 22cm |
| Net Weight | 43kg |
| Oral Depth | 12cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery



























































































Reviews
There are no reviews yet.