Description
About Her
An amazing life-like sex toy is waiting for you to bring her home – meet the 166cm TPE sex doll that is better known as My Love Doll Sex or Elsababe Doll Sex. This love doll is an artistically crafted and realistic figure that will fulfill your wildest dreams due to her soft skin, real curves, and body parts that function. The sex toy looks like it is made from top-quality thermoplastic elastomer (TPE) material near-human skin. This love sex doll gives users an experience that closely simulates real life.
While being strong and tough, the sex doll is also supple and can be effortlessly manipulated to occupy a position that is conducive to maximum satisfaction. A special team of our highly skilled sculptors and engineers, all of which have been in the adult industry, meticulously developed this quality silicon doll. Live all the love and lust that you can think of through a 166cm TPE sex doll love doll – don’t push yourself all the time, sometimes it’s better to just go with the flow. Get your own one by ordering now!
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 158cm |
| Upper Bust | 85cm |
| Under Bust | 68cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 85cm |
| Leg | 80cm |
| Foot | 19cm |
| Vagina Depth | 17cm |
| Anal Depth | 17cm |
| Oral Depth | 12cm |
| Net Weight | 30kg |
Doll Gallery





















Reviews
There are no reviews yet.