Description
About Her
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 170cm |
| Breast Line | 105cm |
| Waist Line | 57cm |
| Hip Line | 95cm |
| Shoulder Width | 36cm |
| Leg Length | 89cm |
| Arm Length | 59cm |
| Thigh Line | 53cm |
| Calf Line | 35cm |
| Feet Size | 21cm |
| Net Weight | 47kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery



















Reviews
There are no reviews yet.