Description
About Her
Introducing the ultimate addition to your adult toy collection: huge Sex Dolls hips that we possess here at SilverCloud. host. Manufactured with the most advanced technology and created from only the finest materials, these ultra-realistic hips aim to fulfill all of your and your partner’s fantasies. Our 155cm sex angel doll is characterized by realistic body shapes that will take your breath away; besides, it is endowed with b cup size breasts that will only make you drool. It is fully furnished with utmost detail to the curves and lines as if it was made by master craftsmen for maximum pleasure and use. Thus, with this perfect combination of size, design, and quality conformation, the large sex doll hops is going to be your favorite companion in the bedroom.
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Height | 175cm |
| Bust | 100cm |
| Under Bust | 63cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 97cm |
| Arm | 65cm |
| Palm | 16cm |
| Shoulder | 35cm |
| Leg | 88cm |
| Feet | 21cm |
| Net Weight | 53kg |
| Vaginal Depth | 17cm |
| Anal Depth | 17cm |
Doll Gallery























Reviews
There are no reviews yet.