Description
About Her
Greetings and good news for our dear customers, Now it is a pleasure to present you the newest product of the premium line – Kayla EX. They have sex dolls imported from Japan and these are real Swedish dolls made to the highest quality and perfect size that can be taken to bed.
There is also a high-quality TPE material used in creating Kayla EX; hence the skin-like texture can be described as real, smooth to the touch. This doll has fit options that can be changed to coat hair and eye color of your choice to fit your requirement.
However, there is even more to Kayla EX since she is what ought to be regarded as a sex robot and is imbued with additional high-tech mechanisms which enable her to walk and act in manners that are unprecedented for a sex doll.
This is why at our premium shop of innovative sex toys, we present to you our magnificent Sexdolls Robot – Kayla EX with no expectation from you and full of no restrictions of judging this heavenly companion’s pleasures that you yearn for. Order yours today!
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Height | 170cm |
| Breast | 87cm |
| Under Breast | 71cm |
| Waist | 63cm |
| Hip | 105cm |
| Arm length | 52cm |
| Shoulder width | 40cm |
| Calf line | 32cm |
| Thigh line | 59cm |
| Leg Length | 87cm |
| Feet Size | 25cm |
| Vaginal Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
| Net Weight | 46kg |
Doll Gallery


























Reviews
There are no reviews yet.