Description
About Her
Introducing the Yannova 100-D sexual assistant standing base which steps up your intimacy and pleasure with the cheap but life like $40 half body sex doll. Made with precision this new product is suitable to be used in all your romantic matters as it offers the qualities of solidity and versatility.
Manufactured using quality material, Yannova support rack assures to give you the best comfort during the moments of joy as well as your partner. It is flexible whereby in the height aspect, you can change the manner of setting this sex doll into different positions.
Appearing as good as it works, our support rack is an incontrovertible component of everyone’s collection of grown-up toys. Do not dull your sexual experiences today, and why do not you consider trying the Yannova 100-D sexdoll support stand – sex in precision.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 165cm |
| Breast | 84cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 87cm |
| Leg Length | 85cm |
| Foot Length | 21cm |
| Vagina Depth | 17cm |
| Anal Depth | 17cm |
| Oral Depth | 12cm |
| Net Weight | 35KG |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.