Description
About Her
The sex doll of China is designed to look exactly like the Chinese people with same skin tone. Getting help from the sex doll surprise porn is needed if you want to continually experience fun. The cartoon sex doll can be customized with any cartoon character of your choice. Your sexual flaws don’t matter with the 168 mm suson sex doll.
Working on your sexual skills with the Moriah mills sex doll is alright. After becoming a pro, you can now checkout human sex partners. The sex doll 2018 high end photo sessions affirm that sex dolls can be models.
The same day delivery sex doll can be trusted if you want to urgently relieve sexual urges. A shemale riding sex doll has a tempo she sets so as to get to climax. Love sex doll videos help you get accustomed to the variety of sex dolls available. While fucking silicone sex doll, you are submitting yourself to an activity with health benefits.
Dimensions
| Material | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 169cm E Cup |
| Net Weight | 38kg |
| Bust | 89cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 90cm |
| Shoulder | 36cm |
| Arm | 60cm |
| Hand | 16cm |
| Leg | 90cm |
| Foot | 22cm |
| Vaginal depth | 18cm |
| Anal depth | 17cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.