Description
About Her
This is a gorgeous real life sex doll. That has all the realisitic features of a sex doll chaturbate love doll. Hence, if you want to enjoy sex doll back support. This $1100 sex doll tpe real doll is worth every penny. This means that this custom sex doll game torrent love doll has all the best features you need for a truly immersive sexual experience.
Hence, if you are looking to get the best sex doll xnxx experience. This piperdoll ariel has what it takes to make it happen. Hence, like the best premium ts love dolls. This gorgeous lifelike sex doll looks like a real girl pretend to be a sex doll.
Moreover, this nnig booty sex doll is a true masterpiece. Thanks to a sex doll san anthonio Texas design that does not take much damage even when you break the rules.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 157cm G cup |
| Bust | 81cm |
| Underbust | 60cm |
| Waist | 53cm |
| Hips | 97cm |
| Vaginal Depth | 18cm |
| Oral Depth | 13cm |
| Anal Depth | 16cm |
| Net Weight | 40kg |
Doll Gallery

























































































Reviews
There are no reviews yet.