Description
About Her
If you feel your sexual orientation is different from other people’s, you don’t need to be afraid. Lesbian love dolls won’t judge you. Pleasing you is their only job. We have new love dolls in stock. They include Japanese love dolls, Canadian sex dolls, and Asian sexy dolls in different materials and sizes.
Hot sex with silicone dolls is a great stress reliever. The most important thing is that you ejaculate, and you can do it on her body if you please. A new love doll sex toy is always a welcome addition to collections.
When buying life-size love dolls, specify your preferences. Some dolls in demand include the real silicone love doll, brunette solid dolls, lifelike sex dolls, and silicone dolls for adults with big tits.
Lifelike sex dolls make sex better. Dolls like the Victoria sex doll are the best at oral sex. The anime fuckdolls are more than you can bargain for. They vibrate during the sex session and make make-believe moaning sounds. Dolls are manufactured to please, arouse, and motivate the user.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 171cm |
| Bust | 87cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 91cm |
| Shoulder | 37cm |
| Arm | 56cm |
| Leg | 100cm |
| Foot | 20cm |
| Net Weight | 39kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 17cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.