Description
About Her
I can say a lot of men want to improve their bedroom skills, but they are so shy and scared they don’t know what to do or how to go about it. It’s difficult even to try it with their real life partner and well, which sex doll can they go for? Amy is your go-to real-life sex doll to improve your bedroom skills. This realistic sex doll with her sweet and innocent looks will draw you in, and you won’t be able to consciously explain when you get around to fucking her.
This adult sex doll might have a sweet and innocent look, but nothing would prepare you for this hot sex doll’s great sex skills, you would be surprised at having sex with this sex doll when you are deep in the act, she might have a cool look, but she sure is a baddie. This celebrity sex doll will lure you to her bed or your bed with her sweet innocent look like the pure angel she is and then give life to your sexual skills by giving you the best sex of your life.
Are you looking to improve your bedroom skills? This fringe hair solid sex doll is your go-to fucking real sex doll to achieve this goal.
Dimensions
| Material | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 170cm |
| Breast | 83cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 97cm |
| Vagina Depth | 17cm |
| Anal Depth | 17cm |
| Net Weight | 40kg |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.