Description
About Her
Shocking the audience with a film of a brand new type and breaking the norms, Sex Doll on Netflix. Challenging to audiences’ ways of thinking, this artistic piece guides viewers through a deeply personal yet pseudo-sensual tour of the Kingansion sex dolls, or the Japanese knockoff of Sex Dolls.
Hiroki Yamaguchi duo ‘How to Talk to Girls at Parties’ and ‘Beast – A Southern Gothic Romance’ has delivered the portrayal of modern relationship and sensuality with style. The storyline is intriguing as it presents society’s mixed attitudes toward affection with such synthetic partners and subverts the concept of love.
Capturing excellent scenes and utilizing the real emotions from the leading actors, Sex Doll tells the story of people who find comfort in their personally designed Japanese sex doll from Kingansion. One can only say that this movie is a must-see for all those people who want to broaden their views on what human wants.
Dimensions
| Material | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 157cm D Cup |
| Net Weight | 46kg |
| Bust | 95cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 104cm |
| Shoulder | 30cm |
| Arm | 50cm |
| Hand | 18cm |
| Leg | 76cm |
| Foot | 22cm |
| Vaginal depth | 18cm |
| Anal depth | 17cm |
Doll Gallery





















Reviews
There are no reviews yet.