Description
About Her
sexy love dolls are no fun. We make the best TPE sex dolls, and although we know you can easily buy real dolls, you will not find any as fun as this pink-haired doll.
If you like fun sex dolls and adventurous sex dolls and you want sex dolls full size and young, look no further. This sexy real doll has a very beautiful jaw, wide eyes, nice full cheeks, and a very kissable neck. These alone would fulfill anyone’s life-size adult love doll fantasies, but that’s not all that this adult love doll is.
Her skin is very soft to the touch, and the sexy Japanese doll has the softest, hottest pair of sex doll breasts. The C-cup breasts are very inviting, and you can bite on them, kiss her lips or bite on her ears. The real fuck doll loves all that.
There’s no end to the surprises from this adult love doll. She has a penis of her own (detachable), and the shemale sex doll is perfect for men who are still exploring their sexuality. Besides, she will try anything at least once. You can peg her in her ass or have her peg you. Just make sure to use plenty of water-based lube.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 157cm C cup |
| Bust | 75cm |
| Underbust | 60cm |
| Waist | 53cm |
| Hips | 97cm |
| Vaginal Depth | 18cm |
| Oral Depth | 13cm |
| Anal Depth | 16cm |
| Net Weight | 40kg |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.