Description
About Her
It will definitely be an enjoyable summer with a sexually attractI’ve Indian actress sex doll. This best dolfie sex doll you’re looking at is called Priya. Get ready to unleash your sexual fantasies and enjoy mindblowingly good orgasms after orgasms.
A realistic sex doll under 500$ is an affordable purchase especially from genuine rubber sex doll suppliers. If you’re considering sex with busty sex doll xnxx then Priya is the right choice. You can design and personalise your dream Indian female sex doll with Priya’s extensI’ve customization options. Even if you desire a sex doll wm head of 70cm this can be achieved. Other customization options of this sex doll big tits can be found on sex doll bedridden forums.
It’s not possible for sex doll to count as porn relapse. As for maintenance you just have to keep insects out of sex doll and clean her properly after every use.
Dimensions
| Material | TPE Head + TPE Body |
| Height | 170cm G-cup |
| Shoulder | 35cm |
| Upper Breast | 91cm |
| Lower Breast | 66cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 97cm |
| Thigh Girth | 52cm |
| Calf Girth | 32cm |
| Leg Legnth | 92cm |
| Feet Length | 23cm |
| Net Weight | 46kg |
| Mouth Depth | 12cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.