Description
About Her
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 168cm |
| Bust | 80cm |
| Down bust | 62cm |
| Hip | 92cm |
| Waist | 52cm |
| Shoulder | 37cm |
| Arm Length | 68cm |
| Hand Length | 15cm |
| Leg Length | 90cm |
| Oral | 12cm |
| Vaginal | 22cm |
| Anus | 14cm |
| Foot Length | 23cm |
| Neck Circumference | 28cm |
| Net Weight | 33KG |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.