Description
About Her
Behold the Toga Himiko Sex Doll – a groundbreaking model from our premium sex doll range, which will be out soon. Boasting of spellbindingly realistic looks and perfection in every little detail, the doll will take you into a world of your most out there dreams.
All of our skilled artisans have put a lot of time and care into the design and manufacturing process of an outstanding product that is going to offer you extraordinary enjoyment. The Toga Himiko Sex Doll is made up of top-grade materials and is meant to offer you a more conceptualized flesh-like texture and joints that move in the way you desire.
However, what really puts it over the top and makes it stand out among the other dolls is the additional feature of demonstrations – you will have the possibility of participating in various positions and tools that will leave you with the ultimate satisfaction. And the best as well? This doll has specially designed attachments to be used by dogs, enabling their playgrounds to literally be on the roof.
Get ready for an exceptional experience as you buy the Toga Himiko Sex Doll – why should it be given to a select few? Get it now!
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 158cm |
| Upper Bust | 85cm |
| Under Bust | 68cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 85cm |
| Leg | 80cm |
| Foot | 19cm |
| Vagina Depth | 17cm |
| Anal Depth | 17cm |
| Oral Depth | 12cm |
| Net Weight | 30kg |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.