Description
About Her
If you’re looking for the best sex dolls, you have come to the right place. Our hentai sex dolls are some of the sexiest love dolls you have ever seen. These cute dolls have nice eyes and attitude and rest assured that you will enjoy these life-sized sex dolls.
They have beautiful, soft-feeling skin unlike silicone sex dolls, and the realistic dolls have beautiful big bouncy tits that are characteristic of hentai characters.
To heighten your experience, you get your beautiful Asian doll naked in nothing but her birthday suit, along with a wide array of doll costumes for you to dress her in and play out your fantasies.
She can be your gamer girl, your sexy maid, your nurse, and even more. Anything for you!
She will bend over to give you pussy access and she’s not against some anal gaping or mouth fucking either.
If you’re inexperienced with using sex dolls, this Asian beauty is perfect for you because even though she’s fitted with a high-quality metal skeleton, she is lightweight and easy to carry (or adjust.)
She is perfectly easy to pose and can be used by all kinds of sex doll users; everyone from beginners to experts can use this hentai sex doll without worrying about their backs or her weight. This a definite recommendation.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 161cm |
| Breast | 90cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 90cm |
| Shoulder | 37cm |
| Leg Length | 81cm |
| Arm Length | 60cm |
| Foot Length | 21cm |
| Net Weight | 42KG |
| Oral Depth | 13cm |
| Vaginal Depth | 17cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.