Description
About Her
Bat Girl Dolls: these are beautiful fantasy dolls that can be used for adult toys and mainly collecting toys. Magumi is 165cm tall she has unbelievable realistic look that will leave you speechless. She has a silicone material that makes her look so real, and its touch is tender, too; the jointed appearance enables posing in various positions.
She is beautiful and guess what, she can speak too, given that Magumi separates the beautiful ones that are also able to speak. If only she were an advanced AI being her expertise to seduce you is just a phone call away to meet all of your needs.
Magumi provides your ultimate dream come true with Bat Girl Dolls that have detailed costumes of superheroes from the comic books. I will make them real for you Magumi.
Magumi is a gorgeous Japanese sex doll for those who want to avoid a normal life with women.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 158cm |
| Upper Bust | 82cm |
| Under Bust | 51cm |
| Waist | 44cm |
| Hip | 80cm |
| Leg | 85cm |
| Foot | 19cm |
| Vagina Depth | 17cm |
| Anal Depth | 17cm |
| Oral Depth | 12cm |
| Net Weight | 30kg |
Doll Gallery






























































































Reviews
There are no reviews yet.