Description
About Her
You may have won a free porn sex doll from some other site, but none would compare to this love doll. The history of sex dolls has never seen a love doll of this nature. The fictional character sex doll is the type that would convert you from an unbeliever to a guy who fucks sex dolls. Why, you might ask? The super realistic ebony sex doll is the sexiest real love sex doll you have seen naked. From her features – like the green hair and black eyes, the sex doll from sex doll alley co is one of the most exquisite doll creations to come from a factory in years, and the reviews agree with that deduction. The sy 163 sex doll jiggle test proves that her skin is just as soft as that of an actual human being’s skin. She would make a perfect Cynthia doll, for sure.
Dimensions
| Material | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 160cm D-cup |
| Shoulder | 33cm |
| Upper Breast | 86cm |
| Lower Breast | 58.5cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 83cm |
| Thigh Girth | 45.5cm |
| Calf Girth | 27.5cm |
| Leg Legnth | 85cm |
| Feet Length | 22cm |
| Net Weight | 33.5kg |
| Mouth Depth | Not Available |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery























Reviews
There are no reviews yet.