Descriere
Despre ea
Are you looking for a loose loose joints sex doll. One that can assume ? This sex doll tit cumshot real doll has the flexibility and solid build you are looking for. This is thanks to a well detailed witch sex doll design. One that 1/8 size male sex doll could never measure up to.
Furthermore, this karada ni kiite sex doll is a great choice if you are looking to enjoy wholly immersive sex. Hence, this is the ideal harmony doll for all your sexual needs. Thanks to this pink hair sex doll. You can rest assured that every moment exploring your wildest sexual fantasies with this zoastria sex doll. Promises to be fully I,,ersive. Hence, with this sex doll fuck doll. You can rest assured that your complete sexual satisfaction is just a couple clicks away. You do not even need to worry about sex doll origin. You can be reassured that you will be getting one form one of the best human sex doll suppliers on the internet.
Dimensiuni
| Înălţime | 16,14 inchi/41 cm |
| Dimensiunea pieptului | 24,02 inchi/61 cm |
| Mărimea șoldului | 30,51 inchi/77,5 cm |
| Marimea taliei | 42 cm/16,54 inchi |
| Lungimea piciorului | 20 cm |
| Greutate netă | 7,5 kg |
| vaginale | 14 cm/5,5 inchi |
| Anus | 13,26 cm/5,22 inchi |
Galeria Păpușilor


































































































Recenzii
Nu există recenzii încă.