Descriere
Despre ea
Găsirea partenerului potrivit pentru dorințele tale sexuale poate fi uneori frustrant. Nu poți spune; Poate vei găsi pacea la care aspiri într-o păpușă sexuală Yumi, dar această păpușă sexuală suki nu are limite, deși îți va oferi distracție interesantă pe care s-ar putea să-ți fie greu să existe cu un partener adevărat.
Tracy, păpușa sexuală sirenă, are poziții sexuale distincte și îți va oferi mai multă înțelegere sexuală. Diferiți bărbați achiziționează această păpușă sexuală gladiator pentru că își doresc sentimente extraordinare în viața lor sexuală. Oricum și oricând doriți, păpușa sexuală a lui Dorothy este întotdeauna disponibilă pentru a vă servi și a vă satisface mai bine.
Gura acestei păpuși sexuale sirenă este o frumusețe de privit; în același timp, sânii ei moi aduc ușurare, iar fundul ei tentant oferă cea mai nebună distracție. Și ea este foarte adaptabilă pentru orice activități sexuale descrise în legătură cu caseta sexuală scursă de păpușa cubaneză; aceasta înseamnă că le puteți muta, stoca și ascunde foarte rapid. Nimeni nu o face mai bine pe pat ca aceasta handjob cu papusa sexuala; contactați-ne prin intermediul contactului nostru și vom face livrarea de păpuși sexuale la stâlpul ușii dvs.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 150 cm |
| Bust | 95 cm |
| Talie | 47 cm |
| Şold | 83 cm |
| Lungimea brațului | 56 cm |
| Picior | 22 cm |
| Greutate netă | 40 kg |
| Profunzime orală | 13 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
Galeria Păpușilor
![]()
Recenzii
Nu există recenzii încă.