Descriere
Despre ea
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 165 cm |
| Linia sânilor | 101 cm |
| Linia taliei | 86 cm |
| Linia șoldului | 108 cm |
| Lățimea umărului | 35 cm |
| Lungimea piciorului | 83 cm |
| Lungimea brațului | 57 cm |
| Linia coapsei | 65 cm |
| Linia vițelului | 33 cm |
| Dimensiunea picioarelor | 21 cm |
| Greutate netă | 55 kg |
| Profunzime orală | 13 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
Galeria Păpușilor












Recenzii
Nu există recenzii încă.