Descriere
Despre ea
La fel ca emblematica rapper și producător, această păpușă sexuală Nicki Minaj te va ține cuplat de fizicul ei. Păpușa scurtă de dragoste are o față atât de asemănătoare cu icoana încât este uimitoare. Ochi și poziții similare pentru ochi, un nas ascuțit ca al ei și un machiaj îndrăzneț de păpușă care surprinde perfect natura ei dominantă.
Oh, nu, ea nu este aici pentru a fi păpușa ta supusă, ea este aici pentru a te folosi și a te controla. Dacă ai avut vreodată vise de a fi dominat de sexy Nicki Minaj, acestea sunt pe cale să devină realitate.
Capul acestei păpuși de dragoste, asemănător cu viața, este atașat perfect de gâtul ei, iar brațele și umerii ei duc la un bust plin. Păpușa sexuală cu bust are sânii F-Cup și sunt moi și moale. Foarte distractiv să te joci.
Chiar mai jos de unde se termină părul păpușii cu păr lung, puteți vedea talia mică care duce la coapse groase și șolduri largi – un corp perfect de clepsidră.
Papusa sexuala TPE are trei orificii; o gură funcțională, o păsărică de păpușă perfect roz și fundul ei de păpușă, dacă îți place să tragi din spate.
Păpușa sexuală a celebrității are, de asemenea, un schelet complet din metal și poate lua orice poziție doriți.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 161 cm |
| Sânul | 110 cm |
| Talie | 80 cm |
| Şold | 115 cm |
| Umăr | 48 cm |
| Lungimea piciorului | 79 cm |
| Lungimea brațului | 60 cm |
| Lungimea piciorului | 22 cm |
| Greutate netă | 62 kg |
| Profunzime orală | 13 cm |
| Adâncimea vaginală | 17 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
Galeria Păpușilor












Recenzii
Nu există recenzii încă.