Descriere
Despre ea
În timp ce unii își plac jucăriile sexuale pentru a avea sânii mari, există o mulțime de alții care preferă păpușile sexuale cu sâni mici. Și așa cum era de așteptat, avem toate opțiunile pe care le doriți atunci când vine vorba de a deține păpuși sexuale de cea mai bună calitate. Nimic despre păpușile sexuale nu este greu de realizat sau de adus la viață. Cu aceste păpuși de dragoste japoneze de dimensiuni mari, poți să te simți în control asupra vieții tale sexuale și să fii șeful la care ai visat întotdeauna. Acestea sunt păpuși sexuale de cea mai bună calitate care așteaptă să fie furate, cosplayate, îmbrăcate și modelate. Sunt fabricate din materiale de top care nu prezintă niciun pericol pentru sănătatea dumneavoastră. Păpușile de dragoste realiste din silicon sunt inodore și ecologice. Nu va fi frumos dacă sănătatea ta este compromisă din cauza exploatării sexuale. Avem cel mai bun interes în suflet. Păpușa de dragoste din silicon este moale și are senzația liniștitoare a unei femei adevărate.
Ei pot fi pozați în diferite poziții sexuale, lubrifiați și angajați în sex care este liniștitor pentru suflet. Sunt multe opțiuni din care să alegi în păpușa sexuală cu sâni mici. Acest lucru este pentru a vă asigura că alegeți o păpușă sexuală adevărată care se potrivește și se potrivește gusturilor dvs. și pentru a vă asigura că aveți un timp satisfăcător. Păpușa ta de dragoste adultă te așteaptă. Ar trebui să opriți ezitarea și să alegeți din gama largă de păpușile noastre aproape reale.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 166 cm |
| Linia sânilor | 80 cm |
| Linia taliei | 57,5 cm |
| Linia șoldului | 87 cm |
| Lățimea umărului | 38 cm |
| Lungimea brațului | 67 cm |
| Lungimea piciorului | 104 cm |
| Dimensiunea picioarelor | 21 cm |
| Linia coapsei | 46 cm |
| Linia vițelului | 30 cm |
| Greutate netă | 37 kg |
| Profunzime orală | 13 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
Galeria Păpușilor












Recenzii
Nu există recenzii încă.