Descriere
Despre ea
Aceasta este o păpușă sexuală superbă din viața reală, care are o atmosferă mai bună decât păpușa sexuală de calitate standard. Bine echipat cu fețe realiste de păpuși sexuale reale. Această păpușă reală din silicon este o păpușă sexuală gotică dolofană bine detaliată. Unul care a fost făcut pentru a reflecta astfel de detalii extrem de realiste. Această păpușă sexuală xxx Marilyn Monroe are texturi asemănătoare cărnii în fiecare pliu și curbă. Rezultatul este o viață superbă ca o păpușă sexuală, care face ca doggystyle cu păpușa sexuală o întâlnire sexuală complet captivantă.
În plus, această păpușă cu păr portocaliu a fost concepută pentru a oferi satisfacție sexuală deplină. Aceasta înseamnă că odată ce cumpărați realdoll. Stimularea ta sexuală devine compatibilă cu a avea un partener sexual în viața reală. Singura diferență, nu trebuie să îndurați respingerea de fiecare dată când vă excitați.
Mai mult, această păpușă sexuală masculină wm real doll a fost concepută pentru a oferi durabilitate. Datorită construcției solide și robuste. Prin urmare, această păpușă sexuală TPE de 5 ft 2 inch și 70 lb este un partener sexual grozav.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 160 cm |
| Bust | 87 cm |
| Sub bust | 62 cm |
| Talie | 60 cm |
| Şold | 100 cm |
| Umăr | 34 cm |
| Lungimea brațului | 51 cm |
| Palmier | 17 cm |
| Lungimea piciorului | 97 cm |
| Picior | 20 cm |
| Gură | 13 cm |
| vagin | 18 cm |
| Anus | 16 cm |
| Greutate | 39 kg |
Galeria Păpușilor










Recenzii
Nu există recenzii încă.