Descriere
Despre ea
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 166 cm |
| Bust | 85 cm |
| Bust jos | 66 cm |
| Şold | 90 cm |
| Talie | 59 cm |
| Umăr | 41 cm |
| Lungimea brațului | 45 cm |
| Lungimea mâinii | 16 cm |
| Lungimea piciorului | 86 cm |
| Oral | 12 cm |
| vaginale | 16 cm |
| Anus | 14 cm |
| Lungimea piciorului | 22 cm |
| Circumferința gâtului | 27 cm |
| Greutate netă | 38 kg |
Galeria Păpușilor












Recenzii
Nu există recenzii încă.