Descriere
Despre ea
Dimensiuni
| Material | Cap din silicon + corp TPE |
| Înălţime | 170 cm |
| Sânul | 80 cm |
| Talie | 68 cm |
| Şold | 90 cm |
| Lățimea umărului | 36 cm |
| Lungimea brațului | 50 cm |
| Lungimea mâinii | 15 cm |
| Lungimea piciorului | 80 cm |
| Linia coapsei | 52 cm |
| Linia vițelului | 33 cm |
| Dimensiunea picioarelor | 21 cm |
| Adâncimea vaginului | 14 cm |
| Adâncimea anală | 10 cm |
| Greutate netă | 42 kg |
Galeria Păpușilor












Recenzii
Nu există recenzii încă.