Descriere
Despre ea
Doamnelor și domnilor, faceți cunoștință cu păpușa sexuală Samus; are 156 cm înălțime și vine cu un bust B la modă. Această frumusețe provocatoare este concepută pentru a oferi satisfacție sufletului, așa cum arată, se simte și funcționează ca o adevărată capodoperă. Fabricat din material premium pentru a asigura durabilitate maximă
și imprimate în materiale realiste pentru a obține acel aspect uimitor; este greu de spus că aceasta nu este o păpușă adevărată.
Dar nu se termină aici, îți prezentăm și păpușa sexuală Dua Lipa, dezlănțuită și așezată drăguță pe masa ta cu curbe destul de irezistibile. Atribuind la o înălțime de 156 cm, cu buze pline, păr neted și strălucitor și ochi care pot îndrăgosti pe oricine.
Protestare deplină a plăcerii, deoarece aceste păpuși sunt cele mai uimitor de frumoase, precum și create pentru a îndeplini experiența unică pe care o puteți imagina vreodată. Alegeți-vă fanteziile, deoarece aceste păpuși sunt concepute cu diferite tipuri de fantezii și sunt, de asemenea, concepute astfel încât să vă asigure o satisfacție optimă de fiecare dată.
O distracție mai bună este la doar un clic distanță cu păpușile sexuale de calitate premium de la erotic – locul de joacă în care visele devin realitate!
Dimensiuni
| Material | Cap din silicon + corp TPE |
| Înălţime | 155 cm o cană |
| Greutate netă | 32 kg |
| Bust | 74 cm |
| Talie | 56 cm |
| Şold | 87 cm |
| Umăr | 33 cm |
| Braţ | 47 cm |
| Mână | 15 cm |
| Picior | 82 cm |
| Picior | 18 cm |
| Adâncimea vaginală | 18 cm |
| Adâncimea anală | 17 cm |
Galeria Păpușilor













Recenzii
Nu există recenzii încă.