Descriere
Despre ea
Această păpușă de pluș din anii 1970 are toate cele mai bune caracteristici și calități ale unei păpuși sexuale din viața reală. Prin urmare, calitățile care au făcut din această populară păpușă sexuală Samantha o adevărată păpușă la sud sunt destul de evidente. Din aspectul real al unei păpuși sexuale premium Chub Daddy Bear. Texturi asemănătoare cărnii care vă garantează o experiență de stimulare imersivă completă. Această păpușă sexuală vie demonstrează că poți avea o experiență sexuală complet captivantă cu o păpușă de înaltă calitate genie.com sex cu păpuși adevărate goale.
Prin urmare, nu trebuie să fii un bărbat care aruncă în aer o păpușă sexuală. Calitatea de construcție solidă și designul ușor asigură că această păpușă de pluș cu blană este întotdeauna gata de plecare. Prin urmare, dacă doriți să vă bucurați de o experiență complet realistă de păpușă sexuală de culoare maro. Această păpușă sexuală asemănătoare cu viața este cea mai bună alegere pentru a o face să se întâmple.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | Cupa F de 162 cm |
| Bust | 80 cm |
| Sub bust | 60 cm |
| Talie | 55 cm |
| Șolduri | 85 cm |
| Adâncimea vaginală | 18 cm |
| Profunzime orală | 13 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
| Greutate netă | 37 kg |
Galeria Păpușilor











Recenzii
Nu există recenzii încă.