Descriere
Despre ea
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Marimea corpului | 158 cm |
| Greutate netă | 41 kg |
| Bust plin | 81 cm |
| Sub bust | 67 cm |
| Talie | 84 cm |
| Şold | 96 cm |
| Lungimea piciorului | 21 cm |
| Umăr | 36 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anusului | 15 cm |
| Profunzime orală | 12 cm |
Galeria Păpușilor










Recenzii
Nu există recenzii încă.