Descriere
Despre ea
Producătorii de păpuși sexuale din silicon construiesc aceste păpuși sexuale japoneze reale, ea fiind folosită ca însoțitoare și chiar ca parteneri. Folosirea păpușilor sexuale japoneze nu este doar pentru sex pentru majoritatea oamenilor. Ei văd păpușile sexuale japoneze realiste ca prieteni și însoțitori care îi ajută să scape de singurătate.
Au existat povești despre oameni care și-au luat păpușile sexuale ca partener, nu ființe umane. Potrivit acestora, păpușile de dragoste nu le pot minți, nu le răni sau le sâcâie, așa că este mult mai ușor să te descurci cu păpușile sexuale decât cu oamenii.
Datorită producătorilor de păpuși sexuale, acestea sunt mai calde și mai moi la atingere, cu orificii încălzite artificial și caracteristici realiste precum părul, culoarea pielii, ochii și chiar hainele! Păpușile sexuale mari sunt cunoscute că sunt folosite pentru sex de mulți oameni. Când auziți sau vă gândiți la păpuși sexuale mari cu clitoris, sexul este primul lucru care vă vine în minte, nici măcar compania. Adevărul este că păpușile sexuale sunt jucării sexuale care creează și intimitate emoțională.
This big butt sex doll offers an enormous and long-lasting sexual period without any complaints. They also have big clit sex dolls for men with a huge penis that hurts and scares most ladies. The big Tit dolls are enticing and succulent to caress. Are you a lover of any of these? There are a lot of big dolls for sale at our site
Dimensiuni
| Material | Silicon complet |
| Înălţime | Cupa D de 166 cm |
| Bust plin | 82 cm |
| Sub bust | 67 cm |
| Talie | 59 cm |
| Şold | 88 cm |
| Lățimea umărului | 38 cm |
| Lungimea piciorului | 81 cm |
| Mărimea pantofului | 35 cm |
| Adâncimea vaginului | 16 cm |
| Adâncimea anală | 13 cm |
| Greutate netă | 43 kg |
Galeria Păpușilor












Recenzii
Nu există recenzii încă.