Descriere
Despre ea
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 162 cm |
| Sânul | 85 cm |
| Talie | 54 cm |
| Şold | 97 cm |
| Lungimea piciorului | 81 cm |
| Lungimea piciorului | 20 cm |
| Adâncimea vaginului | 17 cm |
| Adâncimea anală | 17 cm |
| Profunzime orală | 12 cm |
| Penis | 12 cm/16 cm/32 cm |
| Greutate netă | 36 kg |
Galeria Păpușilor











Recenzii
Nu există recenzii încă.