Descriere
Despre ea
Există câteva lucruri pe care nimeni nu le dorește atunci când își ia o păpușă sexuală. O păpușă sexuală bunică. Sau o păpușă de sex pitic. Nu vă faceți griji, în schimb primiți o păpușă sexuală Mathew, una dintre cele mai avansate păpuși sexuale de pe piață în acest moment pentru sex doll 2022. Păpușa de dragoste iconică este în mărime naturală și este păpușa sexuală perfect musculoasă a viselor tale. daca iti plac barbatii.
Păpușa sexuală mrl are o falcă drăguță, dăltuită, păr superb, scurt și castaniu și o atitudine frumoasă care îl prezintă ca o păpușă sexuală rusă. Nu numai că este o păpuşă drăguță, dar poate face tot ce vezi în videoclipurile porno cu păpuși sexuale ai. Datorită unui schelet metalic rigid încorporat, poate face mișcări și își mișcă articulațiile și vă poate face plăcere foarte ușor. De asemenea, nu este prea greu, așa că este perfect pentru toată lumea, de la începători până la utilizatorii de păpuși sexuale la nivel de experți. Puteți selecta dimensiunea penisului păpușii sale și îi puteți dicta circumferința, astfel încât să fie o dimensiune confortabilă pentru dvs.
Un lucru este sigur, cu această păpușă sexuală, nu va trebui să vă faceți griji că veți fi mulțumit, deoarece se va întâmpla de fiecare dată. Nu te vei întreba niciodată: „Cât costă o păpușă sexuală?” după ce l-a experimentat în toată gloria lui.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 160 cm |
| Bust | 82 cm |
| Talie | 47 cm |
| Şold | 89 cm |
| Lungimea brațului | 61 cm |
| Picior | 21 cm |
| Greutate netă | 39 kg |
| Profunzime orală | 13 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
Galeria Păpușilor



























Recenzii
Nu există recenzii încă.