Descriere
Despre ea
Pregătește-te să izbucnești cu Cherry 2000 Sex Doll și bucură-te de o lume în care cele mai sălbatice vise ale tale sunt realitate. Aceasta este o păpușă de dragoste extrem de autentică, realizată din materiale de înaltă calitate, iar această păpușă sexuală vă va aduce toate ideile și visele sexuale la îndeplinire. Caracteristicile sale foarte realiste, de exemplu, textura netedă a pielii și expresiile faciale realiste, vă vor face să rămâneți cu gura căscată.
Facilitatea noastră din Los Angeles oferă posibilitatea unică de a închiria clienților noștri păpușile sexuale Cherry 2000 pentru cei care caută o atingere capricioasă în timpul timpului intim cu partenerul lor, fără a fi nevoie de proprietatea păpușilor. Operațiunile noastre secrete asigură cea mai mare confidențialitate, dar menținem în continuare relații excelente cu clienții, de exemplu, răspundem rapid la întrebările dvs. prin e-mail și păstrăm datele dumneavoastră private.
Dar, nu te-ai gândit la ideea de a fi proprietar în loc de chiriaș? Răsfățați-vă cu gama noastră de păpuși de dragoste pe bază de silicon de înaltă calitate, care sunt disponibile pentru vânzare la un preț foarte competitiv. Oferim opțiuni personalizate, cum ar fi forma corpului, culoarea părului, culoarea ochilor și multe altele - și vă garantăm că vă satisfacem de fiecare dată.
Imaginează-ți că acest model minunat, Păpușa sexuală Cherry 2000, este cheia ta pentru a atinge cerul și a simți briza dimineața.
Dimensiuni
| Material | Cap TPE + Corp TPE |
| Înălţime | 158 cm H-cup |
| Umăr | 31 cm |
| Sânul Superior | 89 cm |
| Sânul inferior | 59 cm |
| Talie | 56 cm |
| Şold | 101,5 cm |
| Circumferința coapsei | 54 cm |
| Circumferinta gambei | 32 cm |
| Lungimea piciorului | 82 cm |
| Lungimea picioarelor | 21,5 cm |
| Greutate netă | 41 kg |
| Adâncimea gurii | 12 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
Galeria Păpușilor

























Recenzii
Nu există recenzii încă.