Descriere
Despre ea
Un cocos realist de păpușă sexuală are creste care se conectează la pereții vaginali pentru a provoca reacții sexuale. Păpușa de câine cu sex uman are diferite culori de blană pentru a o face frumoasă. De la magazinul de păpuși Kash, pot fi obținute ținute sexy și alte accesorii pentru păpușa sexuală bjd-304 bjd doll.
Vestea despre păpușii sexuale găsite pe șinele de tren arată că unii oameni ar putea să nu înțeleagă beneficiile. La fel ca păpușile reale, păpușile sexuale hiper realiste Cyberskin au trăsături umane asemănătoare corpului, iar fața poate fi proiectată pentru a arăta ca oricine îi prezinți.
Obținerea unei păpuși sexuale căreia îi plac romanțele îmbunătățește momentele de preludiu. Nu ai cum să te plictisești cu un videoclip cu păpuși sexuale care arată fundul săritor al păpușii de dragoste. Păpușile de sex masculin se ocupă de femei punând presiune pe clitoris cu cocoșul și oferind orgasme frecvente.
Dimensiuni
| Material | Cap din silicon + corp TPE |
| Înălţime | 157 cm |
| Bust de sus | 82 cm |
| Talie | 44 cm |
| Şold | 80 cm |
| Adâncimea vaginului | 17 cm |
| Adâncimea anală | 17 cm |
| Profunzime orală | 12 cm |
| Greutate netă | 30 kg |
Galeria Păpușilor












Recenzii
Nu există recenzii încă.