Descriere
Despre ea
Prezentând cea mai senzuală plăcere de auto-masturbare cu colecția de păpuși sexuale Liberator. Bucurați-vă de visul oricărui bărbat cu creația noastră – modul de suge sânii și obțineți aspectul și senzația și tot ce vă doriți. Păpușă înfiorătoare surioară: tocmai când credeai că nopțile nu pot fi mai bune, jocul de rol a devenit și mai intim. Fabricate folosind material excelent în realizarea lor, acestea sunt păpușile reale, precum păpușile destinate utilizării hardcore a adulților, fără bariere. Fiind un specialist în marketing cu mulți ani în urmă, ne asigurăm că produsele noastre sunt conforme Google și oferă o satisfacție de neegalat cu ajutorul garanției Cumpărați de la noi acum, însoțită de feedback-ul clienților reali. Ridicați miza aventurilor voastre sexuale astăzi cu păpușile noastre sexuale extrem de inovatoare!
Dimensiuni
| Material | Cap din silicon + corp TPE |
| Înălţime | Cupa B 158 cm |
| Greutate netă | 45 kg |
| Bust | 79 cm |
| Talie | 74 cm |
| Şold | 99 cm |
| Umăr | 31 cm |
| Braţ | 44 cm |
| Mână | 15 cm |
| Picior | 83 cm |
| Picior | 18 cm |
| Adâncimea vaginală | 18 cm |
| Adâncimea anală | 17 cm |
Galeria Păpușilor
























Recenzii
Nu există recenzii încă.