Opis
O niej
Seksowna lalka strapon będzie przydatna, jeśli dostaniesz odpinanego penisa w seks lalce. Jeśli chcesz kupić najlepszą męską seks lalkę, nasz sklep internetowy ma wiele realistycznych seks lalek w sprzedaży. Filmik z seksem mamy i lalki może ulepszyć twoją grę wstępną.
Zakup bielizny do sekslalki mara jade pomaga twojej lalce miłosnej pozostać seksowną przez cały dzień. Kiedy mężczyzna rucha robota sekslalki, jest pod wrażeniem możliwości odbycia kilku rund seksu z chętną partnerką. Czarna męska sekslalka dla kobiet jest solidnie zbudowana z mięśniami w odpowiednich miejscach.
Chcesz kupić najlepszą silikonową lalkę dla kobiet? Sprawdź recenzję lalki seksualnej sliconwives, ponieważ są to szczere opinie użytkowników lalek seksualnych w rozmiarze rzeczywistym. Posiadanie partnera seksualnego, takiego jak harga sex doll jepang, obniża dodatkowe koszty burdeli i randek, ponieważ lalka miłosna niczego nie wymaga.
Wymiary
| Wysokość | 169 cm |
| Waga | 37,5 kg |
| Piersi | 83,5 cm |
| Pod biustem | 67 cm |
| Talia | 57 cm |
| Biodro | 101 cm |
| Ramię | 35,5 cm |
| Udo | 51 cm |
| Stopa | 22,5 cm |
| Pochwa | 18 cm |
| Odbyt | 17cm |
Galeria lalek












Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.