Opis
O niej
Boisz się zarażenia przez partnera lub burdel? W takim razie najlepszym rozwiązaniem jest seks z lalką erotyczną. Nie da się przecenić ekskluzywności tych lalek. Masz pewność, że nikt Cię nie oszukuje.
Należy podziękować osobie, która wykonała solidną lalkę. On/ona uratował mężczyzn przed wieczornymi randkami. Na forum seksu z lalkami dostępne są filmy z darmowymi lalkami erotycznymi. Te filmy pomagają w ustaleniu właściwej pozycji dla lalki miłości z Androidem.
W przypadku różnych rozmiarów dostępne są w sprzedaży grube, solidne lalki i cycate lalki. Najlepsze lalki erotyczne to te z funkcją tryskania. To jak nagroda.
Seksowna, prawdziwa lalka ma wszystkie cechy, jakich możesz pragnąć u kobiety. Bez względu na preferowany rozmiar, firma Real Doll Com zapewni Ci najlepszą lalkę miłosną, która zapewni ekscytujące wrażenia w sypialni. Lalki do pieprzenia sprawiają, że chcesz odkrywać sypialnię i testować granice. Dowiesz się, jakie style seksualne sprawdzają się najlepiej w Twoim przypadku. To zwycięska gra zapewniająca przyjemność seksualną.
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 168 cm |
| Biust | 90cm |
| Talia | 53cm |
| Biodro | 85 cm |
| Ramię | 35cm |
| Ramię | 60 cm |
| Noga | 95cm |
| Stopa | 22cm |
| Waga netto | 36 kg |
| Głębia jamy ustnej | 13 cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 17cm |
Galeria lalek











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.