Opis
O niej
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 155 cm |
| Górna klatka piersiowa | 102 cm |
| Dolna klatka piersiowa | 64cm |
| Talia | 60,5 cm |
| Biodro | 107 cm |
| Ramię | 37 cm |
| Długość nóg | 81cm |
| Udo | 56,5 cm |
| Długość ramienia | 59 cm |
| Podeszwa | 21cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębia jamy ustnej | 10cm |
| Głębokość odbytu | 15cm |
| Waga netto | 43 kg |
Galeria lalek
















Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.