Opis
O niej
Lalki erotyczne mają wiele zastosowań we współczesnym świecie. Niektóre są używane dla przyjemności, podczas gdy inne służą do nauki. Lalki erotyczne pomagają również ludziom przekonanym o gwałcie lub innym przestępstwie seksualnym w utrzymaniu smyczy. Po rehabilitacji przestępcy seksualni mogą używać lalek erotycznych, aby oswoić swoje zachowanie.
Mogą być również wykorzystywane do perwersyjnych czynności, takich jak wiązanie, dominacja i uległość.
Pełna lalka erotyczna to lalka bez kończyn, ale ma ładny tyłek i dobrą parę cycków, którymi użytkownik może się cieszyć. lalki miłości jako lalki miłości, które mają tylko głowę i nie mają innych kończyn. Te lalki są wyposażone w seksowne rysy twarzy. Prawdziwa lalka to dobra lalka, która wykorzysta Twoje życie seksualne i poprawi je.
realistyczne lalki miłosne i mikro lalki erotyczne to lalki erotyczne w miniaturowych rozmiarach. Mają wszystkie cechy fizyczne, ale tylko w małej obudowie. Japońskie lalki erotyczne mają dobry charakter i rozmiar. Są niezwykle piękne, ale brakuje im tylko manier. Te lalki mają długie kosmyki włosów i elastyczną pochwę.
Taśma z wymarzonymi lalkami ma miejsce, gdy jest trójkąt z dwiema lalkami z ogromnymi tyłkami. Tutaj uprawiacie seks razem z lalkami. Kup pełną lalkę erotyczną, aby mieć to, co najlepsze z obu światów.
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 168 cm |
| Pierś | 79cm |
| Talia | 59 cm |
| Biodro | 87cm |
| Waga netto | 39 KG |
| Głębia jamy ustnej | 12cm |
| Głębokość pochwy | 22cm |
| Głębokość odbytu | 18 cm |
Galeria lalek

















Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.