Opis
O niej
Lalki erotyczne zmniejszają nieefektywność seksualną. Dużo praktyki wymaga pieprzonych lalek miłosnych naturalnej wielkości. Silikonowe lalki dla dorosłych pomagają zmniejszyć niewierność i brak doświadczenia. Jako kochanek posiadanie realistycznej lalki erotycznej nie będzie uważane za zdradę. Wszystko po to, aby pomóc Tobie i Twojemu partnerowi w odnalezieniu seksualnego spełnienia.
Tworząc lalki erotyczne hentai, poświęciliśmy wiele uwagi. Jest lalką obciąganą, która świetnie nadaje się również do seksu analnego i waginalnego. Najlepsza jest realistyczna gra z głową lalki erotycznej. Ma usta stworzone do głębokiego gardła na całej długości penisa.
Większość silikonowych lalek dla dorosłych, takich jak japońska lalka erotyczna i gumowa lalka erotyczna, to świetne lalki do towarzystwa. Te lalki zapewnią Ci wspaniałe wspomnienia spełnionego seksu. Lalka seksu tranny to jedna z najlepszych lalek erotycznych dla mężczyzn. Twoją uwagę zawsze będzie przyciągać jej ciało w perwersyjnych strojach. To powoduje wysłanie gorącej spermy do Twoich narządów płciowych, a wytrysk też nie jest daleko.
Realistyczne porno z lalkami seksualnymi i męską lalką ma dobre recenzje. Jest to z pewnością świetny sposób na poprawę umiejętności gry w sypialni.
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 170 cm |
| Biust | 89cm |
| Talia | 57 cm |
| Biodro | 98 cm |
| Ramię | 36cm |
| Ramię | 51 cm |
| Noga | 80cm |
| Stopa | 20 cm |
| Waga netto | 40 kg |
| Głębia jamy ustnej | 13 cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 17cm |
Galeria lalek











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.