Opis
O niej
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 163 cm |
| Biust | 87cm |
| Biust w dół | 54cm |
| Biodro | 87cm |
| Talia | 51 cm |
| Ramię | 33cm |
| Długość ramienia | 63cm |
| Długość dłoni | 14cm |
| Długość nóg | 88cm |
| Doustny | 12cm |
| Pochwowy | 16cm |
| Odbyt | 14cm |
| Długość stopy | 20 cm |
| Obwód szyi | 31 cm |
| Waga netto | 33 KG |
Galeria lalek












Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.