Opis
O niej
Lalki erotyczne Latynoski są tam, gdzie to możliwe! Ta pikantna lalka z kręconymi włosami jest najpiękniejszą lalką pożądania, jaką można znaleźć w asortymencie meksykańskich lalek.
Ta realistyczna lalka miłości to 140-centymetrowa lalka miłości z całym charakterem i osobowością, jakiej możesz chcieć.
Naturalnej wielkości lalka miłości ma rude kręcone włosy i dwukolorowe usta, które wyróżniają się i sprawiają, że jej twarz jest wyjątkowo atrakcyjna. Ma wykwintny makijaż lalki, oczy podkreślone brązowymi i wydętymi czerwonymi ustami.
Jej grube uda i drobne piersi sprawiają, że ta lalka w kształcie gruszki jest jeszcze bardziej ponętna i atrakcyjna.
Jest jedną z najlepiej sprzedających się lalek erotycznych dla mężczyzn i oczywiste jest, że jej gruby tyłek jest jednym z powodów, dla których gruba lalka erotyczna nigdy nie stoi na półkach zbyt długo. Jest lalką TPE, więc za każdym razem, gdy się porusza, cały jej tyłek wykonuje taniec, który jest tak atrakcyjny wizualnie, że może rzucić na kolana najsilniejszego mężczyznę.
Ruchanie lalki jej kalibru to jedno z najlepszych doznań seksualnych, jakiego może doświadczyć mężczyzna, a możesz je zdobyć tutaj. Ta realistyczna lalka miłości nie może się doczekać, aż wróci z Tobą do domu.
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 161 cm |
| Pierś | 110 cm |
| Talia | 80cm |
| Biodro | 115 cm |
| Ramię | 48cm |
| Długość nóg | 79cm |
| Długość ramienia | 60 cm |
| Długość stopy | 22cm |
| Waga netto | 62 KG |
| Głębia jamy ustnej | 13 cm |
| Głębokość pochwy | 17cm |
| Głębokość odbytu | 16cm |
Galeria lalek












Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.