Opis
O niej
Ta pluszowa lalka seksualna z lat 70. ma wszystkie najlepsze cechy i właściwości prawdziwej lalki seksualnej. Stąd cechy, które uczyniły tę popularną lalkę seksualną Samantha prawdziwą lalką na południu, są dość oczywiste. Od realistycznego wyglądu lalki seksualnej premium chub daddy bear. Po faktury przypominające skórę, które gwarantują pełne, wciągające, stymulujące doświadczenie. Ta żywa lalka seksualna dowodzi, że możesz mieć w pełni wciągające doświadczenie seksualne z wysokiej jakości lalką genie.com prawdziwa lalka seks nago.
Dlatego nie musisz być mężczyzną nadmuchującym lalkę seksualną. Solidna jakość wykonania i lekka konstrukcja sprawiają, że ta anthro furry sex pluszowa lalka jest zawsze gotowa do użycia. Dlatego jeśli chcesz cieszyć się w pełni realistycznym doświadczeniem prawdziwej miłości, lalka seksualna w kolorze brązowym. Ta realistyczna lalka seksualna jest najlepszym wyborem, aby to osiągnąć.
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | Miseczka F 162 cm |
| Biust | 80cm |
| Pod biustem | 60 cm |
| Talia | 55cm |
| Biodra | 85 cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębia jamy ustnej | 13 cm |
| Głębokość odbytu | 16cm |
| Waga netto | 37kg |
Galeria lalek











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.