Opis
O niej
Czy chcesz przeżyć przyjemność, której inne lalki miłosne nie będą w stanie odtworzyć? Nie szukaj dalej niż wirtualna, realistyczna lalka seksualna Shemale w Twojej obecności. Chcesz spróbować pieprzyć grube lalki seksualne, ale nie wiesz, od czego zacząć? Cóż, nie potrzebujesz pleśni lalki seksualnej w swoim domu, zanim osiągniesz orgazm. Ta niestandardowa lalka seksualna z twarzą jest idealna dla Ciebie, ponieważ możesz mieć pewność, że Twoja lalka seksualna wygląda tak, jak potrzebujesz, w ramach swojego budżetu na lalkę seksualną Shemale. Nie ma potrzeby samodzielnego robienia stojaka na lalkę, ponieważ atrakcyjność lalki seksualnej takiej jak ona sprawi, że kupisz wiele. Jest najlepszą lalką seksualną JS – odtworzeniem wszystkich Twoich ulubionych lalek seksu wirtualnego. Czy nie chcesz uprawiać seksu z realistycznymi lalkami seksualnymi takimi jak ona w swoim własnym czasie?
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 162 cm |
| Pierś | 96 cm |
| Talia | 55cm |
| Biodro | 98 cm |
| Ramię | 38 cm |
| Długość nóg | 77cm |
| Długość ramienia | 65 cm |
| Długość stopy | 22cm |
| Waga netto | 42 KG |
| Głębia jamy ustnej | 12cm |
| Głębokość pochwy | 22cm |
| Głębokość odbytu | 18 cm |
Galeria lalek











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.