Opis
O niej
Czy lubisz robić loda lalce seksualnej? Ta uległa niewinna lalka seksualna yuk jest idealnym wyborem dla wszystkich Twoich potrzeb seksualnych. To dzięki szczegółowemu projektowi, który sprawia, że ta ludzka lalka seksualna erotyczna jest seksownie wyglądającym okazem.
Ponadto ta japońska lalka seksualna jest solidnie zbudowana. Posiada solidne, ale giętkie stawy. Oznacza to, że ta lalka seksualna Wendy O Koopa może przyjmować szeroki zakres pozycji seksualnych. Zapewniając w ten sposób prawdziwie realistyczne doświadczenie seksualne.
Ponadto seks z lalką dex obiecuje być w pełni immersyjnym spotkaniem seksualnym. Więc jeśli chcesz pieprzyć piękną lalkę seksualną porno fantasy. Ta prawdziwa lalka seksualna oferuje mężczyznom pieprzenie transseksualnej lalki seksualnej intensywną ekstazę. Więc jeśli jesteś fanem lalek seksownej małych wzorów. To ta seksowna prawdziwa lalka jest dla Ciebie idealna.
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 167 cm |
| Pierś | 97 cm |
| Talia | 60 cm |
| Biodro | 95cm |
| Ramię | 37 cm |
| Długość nóg | 88cm |
| Długość ramienia | 64cm |
| Długość stopy | 22cm |
| Waga netto | 48 kg |
| Głębia jamy ustnej | 13 cm |
| Głębokość pochwy | 17cm |
| Głębokość odbytu | 16cm |
Galeria lalek



















Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.